Dr. Czafrangó János
Pécsett végzett közgazdász, 1986-ban Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetemen gazdasági szakértőként doktorált. Pályáját az idegenforgalomban kezdte, részt vett az IBUSZ Rt. hazai tőzsdei bevezetésében, majd 1991-ben a bankszektorra váltott.
Európai pénzügyi szaktanácsadó, az EFPA szakmai közösség tagja. Szakmai érdeklődése néhány éve az életpálya fenntarthatósága felé fordult, ami saját kutatási területévé vált, benne kiemelten: a fenntartható idős korra való felkészülés.
Dr. Pollák Zoltán
A Budapesti Corvinus Egyetem pénzügy mesterszakán végeztem befektetéselemzőként, majd a Befektetések és Vállalati Pénzügy Tanszéken szereztem doktori fokozatot 2022-ben summa cum laude minősítéssel.
Az oktatás szeretete egyetemi éveim alatt alakult ki bennem. A tudás átadása, a tehetséges hallgatók segítése és a minőségi oktatás felé az elköteleződésem azóta is megmaradt, az elmúlt években több befektetési, illetve bankszakmai, kockázatkezelési kurzuson oktattam a Corvinus Egyetemen, a BGE-n és a Bankárképzőben. Jó érzéssel tölt el, hogy egykori hallgatóim mosolyogva köszönnek az utcán és bizalommal fordulnak hozzám szakmai kérdéseikkel.
A CEFA képzésen az Alkalmazott statisztika és pénzügyi alapszámítások bevezető modul felelőse vagyok. Célom a hozam és a kockázat összefüggéseinek alapos bemutatása, az ehhez szükséges matematikai és statisztikai alapok átadása. A tananyagot valós példákon, esettanulmányokon keresztül mutatom be, testközelbe hozva és izgalmassá téve az elsőre száraznak tűnő matematikai-statisztikai alapokat.
Dr. Radnai Márton
1995-ben végzett a Budapesti Közgazdasági Egyetem Közgazdaságtudományi szakán, pénzügy szakirányon, ahol 2003-ban közgazdaságtudományi PhD fokozatot is szerzett. PhD vendéghallgatóként a London Business School-on is folytatott tanulmányokat. A diploma megszerzése után a Hungarian Capital Fund tanácsadójaként helyezkedett el, majd a Nemzetközi Bankárképző Központnál dolgozott.
Ezt követően alapította a Ramasoft Kft.-t valamint a Kevin & Thorn Tanácsadó Kft.-t, amelyeknek alapítás óta többségi tulajdonosa és vezetője. Szakterületei a pénzügyi termékek tervezése, árazása, a piaci kockázatkezelés, valamint a kereskedési könyvi és Bázel III. tőkekövetelmény szabályozás. Számos magyar és külföldi publikációval rendelkezik szakfolyóiratokban.
Dr. Tamás Gábor
A Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem (ma Corvinus) információ-gazdálkodási szakán végeztem 1996-ban, ugyanitt később nemzetközi executive MBA diplomát szereztem. Doktori fokozatot 2023-ban az ELTE Történelemtudományok doktori iskolájában szereztem a magyarországi biztosításügy története témakörben summa cum laude minősítéssel.
Közel három évtizede dolgozom biztosítási területen. Előbb az Allianz Hungária Biztosítóban töltöttem be számos közép- és felsővezetői pozíciót, majd több mint 10 éve az IFUA Horváth & Partners vezetési tanácsadó társaság biztosítás piaci szakértőjeként dolgozom. Ez alatt a három évtized alatt rengeteg oktatást tartottam biztosításüzemtan, biztosítási folyamatok és kontrolling témakörben, mindig nagyon szorosan igazodva az adott munkakör vagy tanácsadási projekt konkrét, napi gyakorlati igényeihez.
Mélyen hiszek az elméleti tudás és az élő gyakorlati tapasztalat ötvözésének hatékonyságában, amely nem csak életszerűvé és azonnal hasznosíthatóvá, de könnyebben érthetővé és élményszerűvé is tudja tenni a tanulást a résztvevők számára. Oktatási gyakorlatomban igyekszem az elméleti tananyagot a mai magyar és nemzetközi gyakorlati példák mellett jól használható biztosítástörténeti analógiákkal is kiegészíteni, rámutatva a fejlődés és a kontinuitás tendenciáira.
Konkoly Miklós
Konkoly Miklós a GATE Kereskedelmi és Vállalkozási Akadémián végzett vállalkozásszervező közgazdászként, majd a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetemen folytatta tanulmányait, ahol Európa Szakértő mester diplomát szerzett. Tovább...
Miklós 1998 óta dolgozik a bankszektorban: karrierjét a Citibanknál kezdte, majd 2007-ben csatlakozott a Budapest Bank-csoporthoz. Évekig vezette a Budapest Alapkezelőt, majd dolgozott a Generali Alapkezelő vezérigazgatójaként is. A szakember jelenleg saját vállalkozására (https://www.konkolydirect.com) koncentrál, mindemellett a Bankárképző privát banki képzéseinek rendszeres oktatója.
Németh Krisztián
A Budapesti Corvinus Egyetemen végeztem makroelemző közgazdászként. Fő érdeklődési területeim a bankok és a gazdaságpolitika, valamint a kettő határán lévő makro pénzügyek. Ez a kettős érdeklődés tükröződik a szakmai életutamban is: a makro elemzéshez szükséges eszköztárat előbb a mesterképzésen sajátítottam el. Jelenleg pedig a Corvinus Egyetem PhD hallgatójaként kutatom a kelet-közép európai országok gazdaságpolitikájának koherenciáját. Mindezzel párhuzamosan 2016 óta dolgozom a Bankárképzőben banki kockázatkezelési szakértőként. Projektjeim során elsősorban hitelkockázat-kezelésre, illetve PD/LGD modellek fejlesztésére szakosodtam. A banki tanácsadás és az egyetemi kutatás mellett igazi flow élményt számomra az oktatás jelent. Arra törekszem, hogy kiaknázzam a kutatás, a tanácsadás és az oktatás közötti szinergiákat, és az általam tartott képzéseken minél naprakészebb és gyakorlatiasabb tudást adjak át.
A Bankárképzőben én fejlesztem és oktatom a CEFA képzés Makrogazdaságtan modulját. Az elméleti tananyag feldolgozását hazai és nemzetközi esettanulmányok segítik. Az aktualitások – mint a Covid járvány makrogazdasági hatásai, a 2023. márciusi bankpánik, vagy a digitális jegybankpénz körüli vita – folyamatosan épülnek be a tananyagba.
Szatmári Alexandra
1998-ban szerzett diplomát a Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetemen (ma: Corvinus), pénzügy és aktuárius szakirányon. 1996-2004. között a CA IB Értékpapír Rt határidős üzletágának elemzője, majd a cég kockázatkezelési vezetője lett.
2009-2010-ben az UniCredit Bank nagyvállalati üzletágának elemzőjeként dolgozott. 2010-2011-ben a Thesys Kft banki tanácsadó üzletágát vezette, ezt követően, 2012-től a QUANTIS Alpha kockázatkezelője, majd 2020 júliusától a MagNet Bank Tőkegazdálkodási és kockázatkezelési területének vezetője lett. Felsőoktatásban, pénzügyi tárgyak oktatójaként 1998. óta tevékenykedik: Corvinus, IBS, Széchenyi Egyetem, Nyugat-magyarországi Egyetem, BKF, ELTE. Hatósági képzést 2018 szeptembere óta tart, a pénzügyi szolgáltatás közvetítői, a tőkepiaci és a biztosításközvetítői képzés regisztrált oktatója és vizsgafelügyelője. Három gyermek édesanyja.
Várnai Tímea
Közgazdász diplomáját a Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdasági Karának Makrogazdasági elemző és előrejelző főszakirányán szerezte.
2007 óta a Magyar Nemzeti Bank Közgazdasági előrejelzés és elemzés igazgatóságának elemzője, ahol az Inflációs Jelentés készítésén, valamint az MNB makrogazdasági előrejelző és monetáris politikai döntést támogató modelljeinek fejlesztésén és implementálásán dolgozott. 2017-től másfél éven át az Európai Központi Bank Kutatási és Közgazdasági igazgatóságain modellfejlesztési szakértőként dolgozott.
MBT - Minősített Befektetési Tanácsadó képzés
Szeretne bekerülni Európa 50 000 legjobb befektetési tanácsadója közé?
A KÉPZÉS RÉSZLETEI
Kezdés: 2024. szept. 24. 16:30
Jelentkezési határidő: 2024. szept. 20. 12:00
Időtartam: 80 óra
Képzési forma: Tantermi vagy Online
Kérdésével keresse munkatársunkat!
Lájer Enikő
Ügyfélkapcsolati menedzser
Telefon: +36 1 2240 715
E-mail: elajer@bankarkepzo.hu
Érdekli az MBT 15 legfőbb előnye, vagy az, hogy milyen karrierutat járhat be a képzés elvégzésével?
"Sokkalhatékonyabblettem!"
Hallgassa meg Bernáth János privátbankárt, aki már elvégezte az MBT programot!
Most ingyenesen letöltheti a képzés teljes tematikáját és hozzáférést adunk a képzés ízelítőjéhez is!
Érjen el7 számjegyű jövedelmettanácsadóként!
A képzéssel olyan értékesítési szemléletet sajátíthat el, melynek segítségével átfogó és személyre szabott szolgáltatást tud nyújtani ügyfeleiknek!
A program széleskörű tudást kínál a befektetési tanácsadási területen előre lépni, valamint az oda belépni kívánók számára egyaránt. Ajánljuk a jelenleg is pénzügyi szektorban dolgozó szakembereknek, a más szakmában tevékenykedők és a pályakezdő frissdiplomások számára egyaránt.
ÚJDONSÁG! 2023-tól ESG, 2024-től Etika modullal bővül a képzés!
Képzésünk elvégzésével nemzetközi EIP (European Investment Practitioner) végzettséget szerezhet, melyet használhat aláírásában vagy akár névjegykártyáján is!
Az európaitanácsadási standard
A képzés sikeres elvégzésével a hallgatók megszerzik az EFPA által kibocsátott EIP© (European Investment Practitioner) képesítést, így európai szinten is egységes, szakmailag kiváló és megbízható befektetési tanácsadást tudnak nyújtani ügyfeleik részére.
Az EFPA a legnagyobb és legelismertebb szakmai engedélyező, szabályalkotó és hitelesítő testület Európában a befektetési tanácsadás és pénzügyi tervezés területén. Az EFPA teljesen autonóm szakmai testületeként az SQC (Standards and Qualifications Committee) több mint 60 európai egyetemet, illetve banki és biztosítási képzőintézményt akkreditált.
Végzett hallgatóként Ön is bekerülhet az EFPA nemzetközi regiszterébe, Európa legmagasabban kvalifikált befektetési tanácsadói és privátbankárai közé. A regiszter segíti az ügyfeleket, hogy megfelelően képzett befektetési szakemberek választhassanak.
Bármelyikkarrierutat választja, versenyelőnyre tehet szert
Kezelje aszázmilliónál nagyobbvagyonnal rendelkező ügyfelek portfólióját!
A képzés széleskörű tudást kínál a befektetési tanácsadási területen előre lépni, valamint az oda belépni kívánók számára egyaránt. Ajánljuk a jelenleg is pénzügyi szektorban dolgozó szakembereknek, a más szakmában tevékenykedők valamint a pályakezdő frissdiplomások számára is.
Megfelelő perspektívát kínál a képzés mindazoknak, akik
- már jelenleg is befektetési vagy pénzügyi tanácsadóként, esetleg privát bankárként dolgoznak,
- szeretnének magasabb pozíciót elérni, esetleg külföldi elhelyezkedésben gondolkodnak,
- saját befektetéseinek kezelése céljából szeretnének szaktudást gyűjteni,
- karrierváltásban gondolkodnak,
- család vagy munka mellett szeretnék képezni magukat,
- saját vállalkozásuk sikerességét szeretnék növelni,
- szeretnének naprakész, a legfrissebb szabályozásoknak megfelelő szakmai tudást
TEMATIKA
Az európai oklevelet adó MBT képzés
- a MiFID II képzést elvégzettek számára mindössze 7,5 napos, és csak a MiFID II-n nem szereplő modulokból kell vizsgázni.
- ezen felül az 1a modult, (A gazdasági környezet hatása a befektetési piacokra) a VAP képesítéssel rendelkezőknek beszámítjuk a képzési díj számításánál (vizsgázniuk viszont kötelező a tárgyból).
Az MBT-képzés díja : 530 000 Ft + ÁFA
- VAP képesítéssel rendelkezőknek: 440 000 Ft + ÁFA
A feltüntetett képzési díjak tartalmazzák a nemzetközi EIP (European Investment Practitioner) tanúsítvány díját és egyszeri vizsgadíjat. Sikertelen vizsga esetén a pótvizsga díja 50 000 Ft + ÁFA.
Jelentkezzen szeptember 9-ig! Ha további kérdése van, nyomja meg az INFORMÁCIÓ KÉRÉS gombot
OKTATÓK
CzafiConsulting
tulajdonos, tanácsadó
Nemzetközi Bankárképző és
BGE
oktató
Ramasoft
Vezérigazgató
IFUA Horváth & Partners Kft
Vezető tanácsadó / biztosítási szakértő
konkolydirect.com
alapító
A Nemzetközi Bankárképző Központ
tanácsadó, oktató
oktató
Magyar Nemzeti Bank
elemző
VÉGZETT HALLGATÓINK MONDTÁK
"Amit itt tanultam, el tudtam vinni a csapatomhoz és ezzel növelni tudtam a csapatom eredményeit a mai változó világban!" - Interjú volt hallgatónkkal, Zsidi Máriával.
Tanfolyami információ
Tanfolyam dátuma | 2024. szept. 24. 16:30 |
Program vége | 2024. dec. 17. 19:15 |
Jelentkezési határidő | 2024. szept. 20. 12:00 |
Ár | 530 000 Ft + ÁFA |
Tanfolyam hossza | 80 óra |
VEGYE FEL VELÜNK A KAPCSOLATOT!
Dr. Pollák Zoltán
Szakmai felelős
E-mail: zpollak@bankarkepzo.hu
Lájer Enikő
Ügyfélkapcsolati menedzser
Telefon: +36 1 2240 715
E-mail: elajer@bankarkepzo.hu