Dr. Pollák Zoltán

A Budapesti Corvinus Egyetem pénzügy mesterszakán végeztem befektetéselemzőként, majd a Befektetések és Vállalati Pénzügy Tanszéken szereztem doktori fokozatot 2022-ben summa cum laude minősítéssel.
Az oktatás szeretete egyetemi éveim alatt alakult ki bennem. A tudás átadása, a tehetséges hallgatók segítése és a minőségi oktatás felé az elköteleződésem azóta is megmaradt, az elmúlt években több befektetési, illetve bankszakmai, kockázatkezelési kurzuson oktattam a Corvinus Egyetemen, a BGE-n és a Bankárképzőben. Jó érzéssel tölt el, hogy egykori hallgatóim mosolyogva köszönnek az utcán és bizalommal fordulnak hozzám szakmai kérdéseikkel.
A CEFA képzésen az Alkalmazott statisztika és pénzügyi alapszámítások bevezető modul felelőse vagyok. Célom a hozam és a kockázat összefüggéseinek alapos bemutatása, az ehhez szükséges matematikai és statisztikai alapok átadása. A tananyagot valós példákon, esettanulmányokon keresztül mutatom be, testközelbe hozva és izgalmassá téve az elsőre száraznak tűnő matematikai-statisztikai alapokat.
Gaál-Schall Barbara

A Budapesti Corvinus Egyetemen végzett közgazdász, 2011 óta dolgozik a Bankárképzőben. Belső tőkeszámítási modellek fejlesztésében, minősítő és kockázati paraméterbecslő modellek kidolgozásában vett részt, emellett IRB bevezetési projektekben, valamint kockázatkezelési riportok kidolgozásában és automatizálásában működött közre. Gyakorlott SQL, SAS és VBA programozó, részt vett a Bankárképző bankszimulációs programjának továbbfejlesz-tésével kapcsolatos programozási feladatokban
Az Excel makrózás és a Visual Basic használatának alapjai
A KÉPZÉS RÉSZLETEI
Kezdés: Bármikor elkezdheti
Időtartam: 5 óra
Képzési forma: E-learning
Kérdésével keresse munkatársunkat!
Regős Teréz
Ügyfélkapcsolati menedzser
Telefon: +36 1 2240 714
E-mail: tregos@bankarkepzo.hu
A Hatékony riportkészítés – Excel programozási alapok komplex képzési program egyik témaköre.
A kurzusban a banki munka során felmerülő feladatokat fordítjuk le a programozás nyelvére és mutatjuk be, hogyan tudja azokat hatékonyan megoldani a Visual Basic segítségével. Ha már elvégezte - Az Excel makrózás és a Visual Basic használatának alapjai - ONLINE alapozó kurzusunkat, akkor ez a képzés a következő lépcsőfok tudása elmélyítésére, hogy ismereteit a munkahelyén is kamatoztathassa!
BETEKINTÉS AZ E-LEARNINGBE!
OKTATÓK

Nemzetközi Bankárképző és
BGE
oktató

Bankárképző
partner tanácsadó
Felhívjuk figyelmüket, hogy az online képzések esetén a hallgatónak kell azokat a technikai eszközöket/feltételeket biztosítania, amelyekkel a képzésben részt tud venni. A Bankárképző a jelentkező részére az online tanfolyamok, elearning képzések, illetve a tantermi képzések elearning elemei megtekintéséhez számítógépes eszközöket nem biztosít. A Bankárképző nem vállal felelősséget azért, hogy az általa közzétett technikai feltételeket a jelentkező nem tudja teljesíteni, vagy/és annak a jelentkező eszközei nem felelnek meg.
A képzés a Bankárképző e-learning felületén érhető el, amely a Moodle oktatási keretrendszer. A résztvevők részére ez a felület nagy szabadságot ad, amely segítségével térben és időben függetlenül tudnak tanulni és szabadon ismételni, rögzíteni az elhangzottakat. A keretrendszer használatához egy számítógépet vagy notebookot érdemes használni és a Google Chrome böngésző használatát javasoljuk. A képzés megkezdése előtt a felület elérésének feltételeiről tájékoztató anyagot küldünk.

Hatékony riportkészítés – Excel programozási alapok
Excel tudása egy új dimenzióba lép. Képes lesz arra, hogy korábban többnapos munkafázisait néhány másodperc alatt elvégezze!
Tanfolyami információ
Tanfolyam dátuma | Bármikor elkezdheti |
Ár | 50 000 Ft + ÁFA |
Tanfolyam hossza | 5 óra |
VEGYE FEL VELÜNK A KAPCSOLATOT!
Pollák Zoltán
Szakmai felelős
E-mail: zpollak@bankarkepzo.hu
Regős Teréz
Ügyfélkapcsolati menedzser
Telefon: +36 1 2240 714
E-mail: tregos@bankarkepzo.hu