Junior tanácsadó

A Bankárképző dinamikus csapatába közgazdasági/pénzügyi/számviteli területen végzett, angolul jól tudó junior munkatársakat keres új feladatok megvalósítására. Valamennyi munkatapasztalat előny, de frissen végzett jelentkezőket is várunk!

Feladatok:

  • nagy nemzetközi bankcsoportok elemzői / folyamattámogatási / probléma-megoldási feladatainak támogatása részben a Bankárképző, adott esetben a bankcsoport telephelyén, Budapesten
  • rövid értékelések elvégzése adott szempontrendszer szerint
  • rövid elemzések, szöveges értékelések elvégzése adott szempontrendszer szerint
  • jelentések / kalkulációk minőségbiztosítása
  • részvétel a nemzetközi / hazai csapatmunkában

Amit kínálunk:

  • kivételes szakmai fejlődés és tudás, folyamatos szenior támogatás mellett
  • változatos munka (részvétel különböző projektekben), angol nyelv gyakorlásának lehetősége
  • betekintés a bankrendszerbe és a pénzügyi világba hazai és nemzetközi szinten egyaránt
  • esetleges további tanulmányok (PhD, Bankárképző által szervezett diplomaprogramok / kurzusok), kutatás támogatása
  • kiemelkedően versenyképes jövedelem, teljesítménytől függő jelentős bónusz
  • lehetőség a Bankárképző oktatási tevékenységébe történő bekapcsolódásra – témavezetőként, oktatóként

Elvárásaink:

  • közgazdasági, pénzügyi vagy számviteli felsőfokú végzettség (Bachelor vagy Master)
  • folyékony / erős üzleti angol nyelvtudás a nemzetközi projektekben való részvételhez
  • strukturált gondolkodás, adatkezelési / elemzési ismeretek
  • jó kommunikációs képességek
  • precizitás
  • nyitottság

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát „Junior tanácsadó” tárgymegjelöléssel az allas@bankarkepzo.hu e-mail címre kérjük küldeni.